mufater Creative Commons License 2015.09.28 0 0 21076

Sziasztok!

 

Magamról: két hete vagyok egy Mazda 5 GTA 2000 boldog tulajdonosa,teljesen beleszerettem.

 

Egy 2006-os suzuki swift és egy 2002 ford mondeo kombó lett lecserélve egy 2005.10.-i havi Mazdara.

 

Reméljük hamarosan bővül a család,ez volt a fő szempont.

 

Köszönöm az itt fórumózóknak a sok infot,amiből megpróbáltam kihámozni a számunkra legoptimálisabb döntést.

 

Napi fix 15-20 km a munkába járás,tehát éves szinten max 15000 km a használat.5-6 évig tervezem megtartani,de

 

a felszereltge annyira jó hogy ki tudja.

 

Az autó oszták,egygazdás, 160000 Km,a helyi mazdaszervízzel kooperálva sikerült ellenőrizni az előéletet,szóval

 

bízom ,hogy a döntés jól sikerült.

 

A kötelező olaj-szűrő csere után most az alvázvédelem és a téligumi van porondon.

 

A pár száz km után teljesen szuper autó,de még ismerkedünk.

 

Ahhoz képest hogy benzines van benne állófűtés,de még nem volt időm kitapasztalni hogy működik,ha van valakinek tapasztalata megoszthatná velem.

 

Amennyire tudtam átböngsztem a fórumot,és láttam hogy páratoknak igény merült fel Magyarország térképre a beépített navihoz.

 

Ha valaki tud segíteni hogy használhatót szerezzek hozzá,nagyon megköszönném. A térképeket áruló cégeknél a neten 30-60 ezerért adtak ajánlatot.Annyiért már új GPS-t lehet venni,de gondolom megértitek ha már van beépített,használni szeretném.

 

(Esetleg ha AULAC olvassa megköszönném ha reagálna,láttam hogy ő foglalkozott ezzel a kérdéssel)

 

Üdv mindenkinek!