Törölt nick Creative Commons License 2015.09.27 -1 0 212

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség. Kb két éve youtube-ozok, pénz szerzés céljából, és most kifogtam egy jó kis zene albumot ami 3 hét alatt 97 eurót hozott össze, de ez a zene album ilegális, mert le van lassítva, és csak akkor lehet normálisan lejátszani ha 1.25 re állítod a fogaskeréknél az ikont. Így fizetős, mert nem azonosítja a yt kereső illegális videónak. Ok tudom szemét csaló vagyok, de amig nem lesz rendes munkám muszáj ilyesmivel is foglalkoznom a rendes csatornám mellett. Így megvan a havi 40k álltalában. Csak azért írtam ilyen részletesen körül a dolgokat, hogy értetőbb legyen a kérésem. Most különösen fontos, hogy megkapjam ezt az összeget mert ezen kívül semmilyen más bevételem sincs sajna, és volt már hogy elbuktam 80k-t mert az egész csatorna kuka lett, mivel spamnak jelölték a videóimat.
(ez NEM az aláírásomban szereplő csatorna!) A kérdésem a következő, ez a videó elérte a 100k nézetséget, és most privátba tettem, de lehet jobb lenne letörölni inkább. Akkor is kifizeti az ad sen-se ha törölt a videó? mert a reklámok lementek, és semmilyen strike se hasonló nem jött eddig. De most már beparáztam, és féltem a kis bevételemet.
Köszönöm szépen ha valaki érdemben hozzá tudna szólni, főleg ha van rálátása a témában! 

Köszönöm előre is! :)