Törölt nick Creative Commons License 2015.09.23 0 0 12323

...................................szép estét.........................................

 

...szeretném megcsinálni a francia bajnokságot 11 , max 13 fővel csapatonként...

....egyenlőre kispoharas verzióban ,de lehet hogy a spanyol sorozathoz hasonló formában is elkészítem...

 

..az a baj ,hogy Nagy Fodor kardos gombokhoz lehet hozzá jutni a gyártóktól,

                                         egyik sem kispoharas.......

     - a játékboltos ,szétszedem a csapatokat verzió drága mulatság-

...a Schmideg gombok nem mindenkinek jönnek be ; (én sokat játszottam velük ), sok a gyűrű 

                           probléma X es után nagyon érezni a külömbséget.....

..a molnár féle kétrészes és kispohars gyártója ,nem volt partner ,hogy vegyek tőlle gombokat,

    pedig a kétrészes gombjai  - olyan mint a Kardos  ,csak kis képpel ,plexi nélkül- nagyon                 nagyon játszható gombok ;  a kispoharasai  elmennek éppen....

...a Vaterea meg a Vácportéka nekem túl drága...

...néha jön egy két csapat padlásokról ,de erre nem lehet alapozni...

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A lényeg. Ami csapatokat csinálok azt gombba is szeretném rakni,meg van jó pár sorozat kollégától amiknek gombban a helyük , és aztán a pályán.

Egyszer már beszéltem a a Nagy Fodor gomb gyártójával hogy gyártana e valamenyit a leállított kispoharas gombokból.Nyitott volt a kérésre ,csak időt kért ,meg a mennyiséget pontosan.

Sajnos ketten lettünk volna akik érdeklődtek ,így nem lett belőlle semmi.

 

Nem a legjobb gomb, de jobb a semminél.Gondolkozzatok el rajta ,hogy  felvegyük e a Gyártóval a kapcsolatot , kinek mennyi ,milyen színű gombok gyűrűk kellenének...és ha van már látható mennyiség akkor beszélhetünk a gyártóval ,hogy gyárt e újra nekünk egy limitált szériát,és

mennyiért....

 

akokszi3@gmail.com  -ra írjatok akiknek kellene