ksanyi52 Creative Commons License 2015.09.13 0 1 115634

Sziasztok! Igaza volt Feribának, "meg lehet azt inni", és neked is hogy "  én azt ajánlom főzz le egy adagot fórumos ajánlás szerint,..... és hasonlítsd össze az első alszesszel.

Megtettem és a különbség : ég és föld.Bár egy kicsit hosszúra nyúlt a lefőzési idő de megérte.

 Fél 11-kor tettem fel fél  12-kor indul 12-től minden fél órában mértem, és rögzítettem hőfokot, alkoholfokot és időt. Mivel ez egy fórum mindet nem írom le, csak 1-2 belőle.  12 óra --78,7C ---75 alkoholfok, 15 óra, 83,5C -63

18 óra 88,7 C --30 alkoholfok. Na itt hagytam abba. Hallottam hogy rotyog az üstben de már alig csöpögött.

 "  Utópárlat
Akkor váltsunk át, amikor megjelenik a jellegzetes főtt, fazék-, üst íz. Az utópárlat savanyú szagú." Nem volt semmi íz és szag változás, csak gyengült. Így lett 2,7 liter 65 alk. fokos közép párlatom, az asszonykámnak tettem el befőttes üvegbe kb 3 dl 52 fokost körtére ágyaspálinkának, az alszeszből hagytam meg kb 2dl ( összehasonlítási alapnak) azt feljavítottam 52 fokosra. Hát ennyi lett. Holnap elmegyek ion cserélt vízért mert ami itthon volt, azt mondta az asszonykám hogy állott ízű, és azt " El ne rontsd azt a finom pálinkát" Pedig amit megkóstoltunk csak csapvízzel hígítottam.  Egyelőre ennyi. Kösz fiúk. Meg akartam még kérdezni egy információt, mégpedig:

 "  A középpárlat az alszesz 30-35 %-a, szeszfoka 50-60° Az utópárlat az alszesz térfogatának 25 %-a, szeszfoka 15-25°."

Az 50 és a 25 alk.fok közötti részt hova soroljuk?

 Üdv ksanyi.

Előzmény: benchmade (115562)