oktatókappa Creative Commons License 2015.09.12 0 0 71535

Azért érdekes mert nekünk ez szokott a legtöbbször tönkremenni. Nem bírja követni a mozgást a feszítő amikor 1-es ből felrakja a tanuló 5.be. Vagy 5-ből 3ast akar váltani és 1 es lesz belőle pályáról lejövet. Sajnos sikerült már megcsinálni a tanulónak. Így 40-50ezer km-t bír ki és elkopik a persely ahol felfogatod a csavarral a blokk oldalára. Van a házban 2 bronz persely és abba dugod bele a hüvelyt amiben a csavar van amivel fel kell fogatni a blokkhoz. Na ez szokott nekünk félre kopni olyannyira , hogy már csikorog. Ilyenkor sajnos csere. Már próbáltam elvinni esztergáltatni perselyt bele különösen edzett anyagból, sikerült is kb 10000km-t bírt ki. Nekem a 156 2.4jtd be  80-90ezret ment el. Így ezért kérdezem , hogy van e valami más típus amibe ezt szerelik hátha abba olcsóbb. Én a legolcsóbban áron amin megtudom szerezni az 27000ft 47% kedvezményes áron. Ezelőtt 31-38000ft között tudtuk megvenni. Általában DAYCO-t de azzal nincs is baj nem rossz márka. Sőt ha lehet külön kapni magát a fém házat amit felcsavarozol a blokk oldalára csapággyal rugós tag nélkül az ÉRDEKELNE!!

Előzmény: sooty (71529)