Jahno Creative Commons License 2015.09.11 0 0 137615

Még mindig ott van, hogy nem kötelező megadni a mobilszámot, de ha meg is adod, akkor bepipálod, hogy ne lássa senki. És akkor nem látják. Pontosabban kellene tudni mi történt, de lehet csak erre gondol agyerek. Még mindig ott vagyunk, hogy megadott mindenfélét, nem ott, hogy feltöltöm az akármifelhőbe és akkor nem csak az NSA hanem utolsó szál sarki HRes is hozzáfér ahhoz, amihez em akarom? Akinek amúgy is 4 perce van foglalkozni egy emberrel, majd órákat túrja a webet és kevésbé bizonyítható elméletet gyárt, miközben elég bárki elé odatolni a papírt, hogy "közös megegyezéssel" és itt lesz szíves aláírni? Indokolásnak jó melléduma, lehet benyelte és pont így volt :-D Persze mendemondák szerint sokfelé van sokféle opció, szoktam mondani, hogy a portás, szobalány, folyosói pletyka a lgjobb hírforrás, vagy éppen az, ami vastagon hirtelen cáfolnak és akármi. Aztán majd kocsmában én is mondok valamit a mendemondákról, mert éppen nyakig vagyok benne. Mindenki TUDJA vagy éppen véleménye van, vagy valamit tudni akar valakikről. bizonyíték? Jahh, az nincs. De meg vannak róla győződve, hogy szamárfület rajzolt a vezérigazgató irodáján lévő képekre. Csak egyelőre senki nem látta...

Előzmény: Hogi Vagi (137613)