Pálinkás Alex Creative Commons License 2015.09.10 0 2 115475

Vagy főzzön benne egy jó teát!   :)

 

Boccs!

 

Esetleg egy kávét két cukorral!!!   :)

 

Szerintem nem lehet úgy 500 L cefrét elrontani, hogy ennyire gáz legyen.

Főleg úgy, hogy régebben más főzőn jó volt a cefrézése, és vett is cefrét egy próbára.

 

Szerintem itt egy kis ecetesedés, egy kis pici kozmálás, és egy kis utópárlat együttesen ront az imidzsen.

Ezért gondolkodtam egy próba cukorcefrén. Ha az is rossz lesz, akkor már tényleg a főző hibája.

 

A pálinka főző nem romlik el, nincs benne mozgó tárgy (bocs keverősök), nincs benne semmi.

Főzök egy cefrét és a párát ledekondenzálom, aztán iszom, mert nem vagyok én kisgyerek, hogy a cukorot fagylaltba nyaljam be.

 

Szerintem ez az eset egy Sze-X-akták esete lesz!  :)

Szkáli tudományosan közelíti meg az esetet és patológiai feltárást sürget Pektin bontó segítségével.

Murder (Dávid Jukovni) pedig spirituálisan mélyül el a cefrézés rejtelmeibe. Rá kell, hogy eszméljen, az igazság két lepárlással odébb odaát van.

Már majdnem bedobja a 3 pontos kosarat, mikor szembesül, hogy ez bizony magyar foci.

Éjjel verejtékezve felriad: Basszus 500 liter cefre, ez amcsik között is több mint 130 gallon!!!

 

Hosszas internet kutatása után rádöbben, bezzeg a DES márkával ez nem történhetett volna meg. Volt jugoszláv államból importálj, bolgár hűtővel, és török vörösrézzel magyar cefréhez, és nem mondhatják rád, hogy  EUnacionanista vagy.

 

Szkáli megállapítja, hogy egy kis acetaldehid dúsulás történt az első frakcióban, és bizony az 50-55 fokos vágás az utópárlatnál éppen határeset, mert a pistorius sakkszervezet besáncolt, mikor meghallották a mozaik szót, hogy FBálj!

További kutatások lennének szükségesek, hogy kiderítsük a paranormális párlat okát, de mi már tudni véljük az igazat.

Itt valami nagyon nincs rendben...

 

To be continyued.....

Előzmény: Barret02 (115472)