kürtök Creative Commons License 2015.09.10 0 0 137550

A harmadik kofigom van amióta hetest használok, és semmi hasonlót nem tapasztaltam vele, a három rendszeres: 

 

- bal alsó sarokban, a start ikonra kattintva, egy pillanatra bevillan a panel, de csak harmadik negyedik kattintásra ugrik elő, ahogy kell, hogy bármit választani tudjak,

- egyszer 6 másodperc alatt bootol, más alkalommal több mint egy perc, már éppeb a reset határán vagyok addig teker,

- egy-egy fotó, nálam 100 mega körül is tudd lenni, ha a photoshop mellett megy vmi más is, a rendszer összeomlik, még a pshopban sem ugrálhatok úgy a fájlok között, mint a hetesnél, hagyni kell, hogy eméssze az előző műveletet.

- lehet hogy hülyeség, de amíg a tízes fent volt, a linux-al is gondjaim voltak, sem előtte sem utána. Elvileg semmi dolguk egymással, ez lehet véletlen egybeesés is.

 

Ennél mélyebbre nem jutottam vele. A hetes frissítései jók kellettek legyenek, mivel többször is megcsináltam,ha gond lett volna velük, gondolom alapból fel sem települ. Nem tudom mit csinálnak azokon a gépeken amiken láttad, de ha csak neteznek meg faceznek, persze hogy nincs miért rinyáljon. A nagy grafikus állományok mivel csak egyben kezelhetőek, azok húzzák fel a paci száját hogy látsszanak a fogai.

 

Előzmény: Törölt nick (137537)