bela300 Creative Commons License 2015.09.06 0 0 137387

""nem tudom mert eleve azt sem tudom hogy van-e már rajta nem megnyitható mappa vagy fájl"

Nyilván van, hiszen már volt, és ezek maguktól csak rosszabbak lesznek."

 

Honnan veszed hogy már volt?Épp azt írtam hogy ilyenekkel még nem találkoztam.

 

""szerintem beolvasott mindent,mert egy részt amit a TC ír az lst fájl megnyitása után a főmappa méretére az nagyjából stimmel,más részt meg még a nagy,több gigás fájlokat is láttam az lst-ben"

Annak baromi kevés köze van ahhoz, hogy maga a fájl olvasható-e."

 

Tudom,de egy lista fájlt nem is azért készít az ember hogy aztán azon akarja megnyitni magát  a fájlt.Amúgy ezek szerint mégis lehetséges hogy azok a fájlok is szerepelnek a listában amelyek amúgy már olvashatatlanok a lemezen?Jó lenne ha igen,mert épp ez lett volna a lényege a tartalom jegyzék kinyerésének hogy azt tudjam mi volt rajta eredetileg,a meghibásodás előtt,és ne azt hogy most mi olvasható még rajta.

 

""Persze azért így is elvetted egy kicsit a kedvem,hogy lehet ilyen is,azt gondoltam hogy lst fájl készítésénél nincs úgy masszírozva a vinyó,és ezt abból gondoltam hogy nagyon gyorsan megcsinálta azt a fájlt."

Nem értem, mi olyan kurva bonyolult ezen: bármiféle diszkművelet csak rontani tud a vinyó állapotán."

 

Ezt sem vitatom,és nem is vitattam egyszer sem.Amit idéztél azt nem ezzel szemben állítottam.Én csak arra tettem egy logikai következtetést hogy talán azért látható minden fájl az lst fájlban mert hogy nagyon gyorsan elkészült.És mert elkészülni mert azért készülhetett el olyan gyorsan nem volt úgy masszírozva a vinyó,úgy értem nem volt klasszikus értelemben vett mappa és fájl olvasás,mert ha lett volna akkor biztos hogy nem pár mp alatt készült volna el az az lst fájl.

Előzmény: Gorcsev (137358)