Gorcsev Creative Commons License 2015.09.05 0 0 137358

"nem tudom mert eleve azt sem tudom hogy van-e már rajta nem megnyitható mappa vagy fájl"

Nyilván van, hiszen már volt, és ezek maguktól csak rosszabbak lesznek.

 

"szerintem beolvasott mindent,mert egy részt amit a TC ír az lst fájl megnyitása után a főmappa méretére az nagyjából stimmel,más részt meg még a nagy,több gigás fájlokat is láttam az lst-ben"

Annak baromi kevés köze van ahhoz, hogy maga a fájl olvasható-e.

Ha az összes könyvedből kitépnék minden lapot a tartalomjegyzékeken kívül, akkor sz'ted milyen állapotban lenne a könyvtárad? =:-O

 

"pedig ugye bár minél nagyobb egy fájl annál valószínűbb hogy már nem olvasható mert valamelyik része bad sectorban van."

És ha egy százoldalas tudományos értekezésből, vagy éppen egy 'élőben' írt jegyzőkönyvből 1-2 oldal hiányzik, akkor neked a többi már nem is létezik, meg nem is kéne? =:-O

 

"Persze azért így is elvetted egy kicsit a kedvem,hogy lehet ilyen is,azt gondoltam hogy lst fájl készítésénél nincs úgy masszírozva a vinyó,és ezt abból gondoltam hogy nagyon gyorsan megcsinálta azt a fájlt."

Nem értem, mi olyan kurva bonyolult ezen: bármiféle diszkművelet csak rontani tud a vinyó állapotán.

Hogy melyik mikor mennyire ront ténylegesen, azt sajnos előre lehetetlen megmondani.

Előzmény: bela300 (137326)