gyurmy40 Creative Commons License 2015.08.30 0 0 2909

Nekem most 1 mg irt fel a doki a Rivotrilból de nem váltottam ki. A betegségem nagyon megvisel és a fájdalom ami valami idegi eredetű és ráment a bélrendszeremre. Azt csináltam bár ezt nem szabad hogy magamtól a napi 1.5(összesen) frontint felemeltem napi 2x1 -re és este egy fél . Most jobban vagyok napközben. Bár vannak jelek amik azt mutatják nem minden oké pl ha a fiammal játszom egy picit xb360 -al mert szeret velem focit játsznai fél óra után elkezdek remegni belül. Reggelente is szoktam ezt érezni egy belső remegés ami ugye elmúlik ha beveszem a gyógyszert.Ha a családdal elmegyek valahova pl bevásárlás vagy munka közben jön valami váratlan ami nincs bekalkulálva már jön a fájás és az idegesség.  Sajnos valószinűleg az idegrendszerem egy kicsit elfáradt nem birom a stressz helyzeteket de most nem tudok mást megoldást mint a  gyógyszert hogy legalább "élni" dolgozni tudjak.Lehet a Rivotril nagyobb dozisban kéne ahogy az orvos mondta ami kb 30% több mint a  mostani frontin adagom de hogy fogok lejönni róla?!:(........a frontint sem tudtam elhagyni:(...áá nem tudom mit tegyek.

Előzmény: Handi71 (2903)