NagyonI Creative Commons License 2015.08.29 0 0 120032

Hát bizony immár szép estét!!

 

Elment a nap... Elfutott. Délelőtt kezelések, délben sürgős ebéd, utána feltétlenül egy jó kis csendes, majd tavaztam egy nagyot. JÓ volt a víz, Boszi! Cdsak amikor visszafele uszkáltam, akkor annyira tűzött a nap a szemembe, hogy alig találtam meg a lépcsőt, amin bementem. S ugye ha egyszer ott teszem le a cipőt meg a mankót, akkor meg kell találnom.Lőn.

 

Egyszerűen nem tudom megszokni a több száz embert, amint úszógumival locsipocsiznak. Hogy mély a víz. Hát nem mindegy, hogy 2 méter vagy 32? Nekem az. Ma kicsit körül is néztem,hadd folyna le a fürdőgatyámból a víz. Aztán bezörögtem Ilikéhez (R.I-né), hogy jönne rögvest fagyizni. De még vacsorázni akart. Akkor megyek egyedül. Mert igaz, hogy kiürült a bugyellárisom, de4 napok óta febne4m a fogam egy fagyizóra, ahol álomszép fagyik csábítják a mozgáskorlátpozottakat és - tlanokat is. De csalódtam. Nem volt jobb a fagyijuk, mint a közelebbi fagyisé...

 

Szobatárs eltávon van..Én is akartamm a hosszú hétv égén eltávozni, de valahogy úgy vettem ki, hogy nem jó szemmel veszik. Pedig 10 000 pénz spórolhattam volna meg!!

 

Lábam állapota... Hm. Tegnap visszabillentem 99-re. Persze a 75-höz képest ez is jó, de álmaim netovábbja a szobabiciklizés... AMIHEZ 110 FOK KELL:::((((

 

Jók a gyógytornászok. A maival még nem taláűlkoztam. Kértem tőle, hogy csináltasson velem sok hajlító gyakorlatot. Tette. Most még fel kell írnom, el ne feledjem...

 

Holnap semmi. Csak tavazok délután...És este búcsú Ilikétől, aki hétfőn megy haza....

Mert mindenhol azért nem jó... itt az volt, de várom az otthont!!

 

Előzmény: Jolimama (120031)