ildó66 Creative Commons License 2015.08.29 0 1 13199

Mindig örülök -és köszönettel veszem- Szakértő Asszony tájékoztatását!

A csoportnak pontosan az lenne a lényege - ahogy azt már írtátok korábban is-,hogy egymást segítsük és a szakértőnk tájékoztatását tanulmányozzuk.

 

Ha tehetem benézek a fórumra de lassan már oda jutok,hogy csak átfutom a bejegyzéseket mert arra nem érdemesek,hogy beleolvassunk.

Nem értem,hogy valakit mi motivál arra,hogy belekössön a másikba,hogy kiforgassa a szavait és támadja?

Sőt, azt sem értem,hogy nem az oldal profiljával  foglalkozó témákat  (pl. politika) miért kell itt "boncolgatni"?

 

Tudom,hogy minden összefügg mindennel, de olyan jó az, amikor tömör, lényegretörő kérdéseket, tájékoztatásokat olvashatunk mentesítve a politikától, a kisípolandó szavaktól....

 

Aki mint leszázalékolt érdekelt az olvasgasson, látogasson el a szakértőnk oldalára, ossza meg velünk tapasztalatait mert minderre szükségünk van, de aki nem érdekelt az keresse máshol a szórakozási/dühöngési lehetőséget!

 

Ha van adminja a csoportnak nagyon kérem,hogy addig törölje a "nem ide való" tagokat amíg azok, akik tényleg szeretnének hasznos információt adni/kapni nem gondolják úgy,hogy kilépnek.

Előzmény: BJszakért (13174)