Aukciós Creative Commons License 2015.08.25 -1 1 31116

Én már csak a Zsibvásáron hirdetek, szerintem mióta új vezetés van felpördülni látszik az oldal, az új dizájn is tetszik és, ahogy tudom még több fejlesztés is lesz a jövőben.

De már most is mindent tud amit a vatera, és ráadásul JUTALÉK ÉS FELTÖLTÉSI DÍJ NÉLKÜL.

És szerintem az se elhanyagolható, hogy a vatera, teszvesz egy cégcsoporthoz tartozik ami külföldi kézben van.

Míg a Zsibvásár magyar tulajdonú, így még ha fizetni kéne is szívesebben fizetnék nekik, de nem is kell.

Illetve azt a pénzt amit a vaterás feltöltési díjakból és jutalékokból megspórolok, a Zsibvásáron kiemelésekre költöm, így jól járnak Ők is és én is.

10-20 X annyian nézik meg a hirdetéseimet, mint kiemelések nélkül, így én nem költök többet, mint korábban, sőt inkább kevesebbet, de mégis több látogatóm és vásárlóm van, mint a vaterán.

És mindezt pár száz forintért.

 

Nem is értem, hogy mindenhol annyian köpködik a vaterát (véleményem szerint jogosan) és mégse választják a legjobb és ingyenes alternatívát, csak kevesen.

Pedig mi, felhasználók tettük naggyá a vaterát is és ugyanígy mi tehetjük tönkre és tehetünk naggyá más oldalakat, ha tömegesen átvándorlunk.

Előzmény: million (31115)