s_abel Creative Commons License 2015.08.24 0 0 15

"a szallasfoglalo oldalakon azert lehet latni, hogy velemenyt, meg ertekelest." Én egy online foglalási oldalon augusztus elején foglaltam szállást, annak módja szerint vissza is igazolták, hogy enyém a kiszemelt időpontban, a kialkudott áron. Aztán két nap múlva felhívott valaki a hotelből, hogy bocs de inkább másnak adják oda a lefoglalt szobáinkat. Magyarázd el a családnak, hogy ugrott a nyaralás, hiába vettünk ki szabit, stb. Reklamáltam a megadott telefonszámon, amit  szintén csak nagy nehezen lehetett elérni. Ott ahelyett, hogy érdemben foglalkozott volna az ügyintéző a problémával, arra fordította energiáját, rá akart beszélni, hogy általa nem ismert hotel ajánlatát fogadjam el. Ami nem tartalmazott reggelit, nem volt tengerre néző a szoba, és messzebb volt a tengertől. Máskor ha lejárt a nyaralás, bombáznak kéréseikkel: írjak értékelést, foglaljak ugyan oda még egyszer!!! Na azóta a telefonhívás óta mintha nem is léteznék számukra. Nem mintha hiányoznának, szerencsére van más hasonló oldal is. Azért ezek a vélemények, értékelések erősen cenzúrázottak is lehetnek!

Természetesen azért voltunk nyaralni, múlt hét közepén jöttünk haza.

Előzmény: nyman (12)