[fidelio] parsifal hendrix Creative Commons License 2009.12.16 0 0 1080
Das Lied von der Merde                                                                                                                                                              Hol leghosszabb a világon a nyár? ?????                                                                                                                 Magyarországon.  - ????? Itt a    ZSNYF (  Zsidó Nyári Fesztivál)                                           január egytől december 31-ig tart                                                    Megsétáltattuk a kígyókat az éjszakai német havon és egész úton a nátós faszi felé  azon gondolkodánk                                                                                                                       ritka, mint a Barenboim nélküli mezzós nap                                                  mit fog vajh tanácsot adni?                                                                                                                                                       tegnap megkérdeztem és ma elvittem a bicajt a szerelőhöz - persze csak egy idióta viszi a keróját  a szerelőhöz az első téli-havas napon, hogy ugyan szereljen fel reája sebességmérőt  órát                                                                        de én már csak ilyen vagyok                                                                 nyomtam is a pedált   a munkahelyemről, hogy idejében haza majd tekertem a pedált , hogy odaérjek                                                                              és ki volt a nagyobb költő? Tennyson? Byron? Byron csak a tanulatlanoknál az első                                                                         oh boldog idők! amikor  a tanulatlan tuskók hallottak egyáltalán Byronról                                                                                                            hull a hó és hózik           és tart még mindig a nyári fesztivál csorog rólunk a verejték a fesztivál hője ó das Lied von der Merde                                                         és Évát elcsábította a nem sétáltatott de kunkorodó-csavarodó kigyó                                         Szahar , szahar, szahar [url=http://www.youtube.com/watch?v=5d2EfZtscfQ]http://www.youtube.com/watch?v=5d2EfZtscfQ[/url]                                 K.11. megérezte, még jobban mint Mahler, hogy keletre kell menni                      Go EAST!                                                                                                                                                             mert ott van a tao a wu wei és a dharma