noselfcontrol Creative Commons License 2015.08.16 0 0 20032

Visszaraktam a műanyag pöcköket. Látom hagytatok kibontakozni:) Érsebész vagy tojáspatkoló kézügyesség nélkül, neki se álljon senki!  Több út is van. A nehezebb, levenni a fényszóróházat, na ez önmagában megint egy buzi francia agymenés. A két szélső felfogató csavar még hagyján, azokhoz úgy ahogy hozzá lehet férni, de a középső alsóhoz vagy le kell venni az egész lökhárítót, ami nem egy leányálom, vagy pedig alulról vállig benyúlva kell kiügyeskedni. Ezt csináltam az egyik oldalon ahol nem tettem vissza a kis műanyag szorítót. A könnyebbik út, amikor a fényszóró alatt megpróbáljuk elfordítani a kis lapos lyukas cuclit. Ehhez a művelethez kell egy célszerszám, ami lehet egy derékszögű hajlított zeeger fogó, vagy egy kb. 5-ös inbusz kulcs, meg jó adag kézimunka. És amiért az egész túrát csináltam az az, hogy gyenge a klíma mióta meg volt a nagy fűtő-hűtő egység csere. Azelőtt semmi baja nem volt. Már egy csövet kicseréltek a márkaszervizben, hogy lyukas elmegy a gáz. Nem javult. Most elvittek az erdőbe, hogy kosz van a két hűtő között. Lemostam kicsivel jobb volt de még mindig le-le kapcsol araszoláskor. Megnéztem egy dróttal, nincs semmi a két hűtő között. Valami egyéb gond lehet, más lehet a klímaradiátor mint a régi, vagy ilyesmi.

Előzmény: noselfcontrol (20010)