99thomas99 Creative Commons License 2015.08.11 0 0 80961

Kedves Mindenki!


Engedjetek meg egy őszinteségi rohamot nekem:

Fejembe vettem, hogy nagytestű papagáj tenyésztésbe fogok... Beleugrom, úgy hogy jelen pillanatban semmim sincs hozzá csak lelkesedésem... (Így hát vennék felszerelést is) Nézelődve erre-arra levontam a következtetést, hogy nekem alighanem a kékhomlokú, avagy a sárgahomlokú amazon lenne a legjobb, mert általában barátkozós a lelkiviláguk, simulékony a természetük, okosak és ügyesek... Főleg egy kezdőnek azért javarészt szórakozás is kell, hogy legyen ez a tevékenység (gondolom)...
Azért majd egykoron szeretnék jövedelemhez is jutni általuk és talán ez a fajta jobban eladható (a piac-pangás ellenére)...
Keresek megoldást (TENYÉSZPÁR, SZIMPATIZÁLÓ PÁR) az általam felállított feltételrendszerbe ami egész jól beleillik! :)

Szóval, konkrétan vásárló lennék :) Várok ajánlatokat a thomas9@freemail.hu címre!

Kérem, osszon meg velem olyan tudást, ami bármilyen módon befolyásolhat megkezdett utamon :)
Önnél milyen tapasztalatok gyűltek össze ezekről a madarakról?
Nem lesz nagy káosz a környezetváltozásukból, ha mondjuk egy tojó párról beszélünk (azért ők már egyéniségek)?

 

Ha van ajánlata, akkor kérem írjon ezekről:


Reménykedhetem hogy elfogadnak engem?

Van tapasztalat agressziójukról (búskomorság, tolltépés, támadó hangulat stb.)?

Mennyire szocializáltak (beszéd, "produkciók")? Voltak kézen? Csalhatók kézre (gondolom, most kis fióka "idején" ez nem jellemző, de egyébként?)?

Köszönettel veszek minden gondolatot, véleményt, ötletet! Akár kritikus lehangolót is! Persze, csak ha nem terhelem vele!

 

És persze egy baráti árat kérnék :)


Köszönöm türelmét! :)

Üdv: Zsiga Tamás thomas9@freemail.hu