Törölt nick Creative Commons License 2015.08.11 0 0 32951

Sziasztok!

Egy másik topikban már írtam a Millers olajjal való tapasztalataimmal kapcsolatban. 

"külföldi fórumokon olvastam, hogy a Millersnek van egy olyan technológiája ami már úgy van gyártva, hogy ezek az adalékok már a gyártáskor belekerülnek. Ki is próbáltam és meglepően tapasztaltam, hogy működik. Ár-érték arányban ez volt a legjobb választás. Egy Opelem van és kopogott a hidrotőke, majd olajcsere után (5w40) ez teljesen megszűnt."

Szeretném lecserélni a váltóolajat is a kocsiban, hiszen már 200e km van benne és egy kicsit akad. Van esetleg valakinek tapasztalata a Millers váltóolajokkal? A forgalmazó az úgynevezett Nano technológiás prémium váltóolajat ajánlotta, és elérhető áron is adják. Szeretem minél jobban körbejárni a kérdést ha új terméket vásárolok. A külföldi fórumokon viszont inkább a tuningolt váltókról volt szó és az ottani tapasztalatokról, hogy teljesen akadásmentes lesz a váltó, kisebb a súrlódás és ezáltal a kopás is. Valamint azt is olvastam, hogy egy nagy versenyváltó gyártó cég is csak ezt az olajat ajánlja. Nektek mi a véleményetek?

Előre is köszönöm a segítséget!

P.