"Aranyászok" Creative Commons License 2015.08.05 0 0 4654

Kedves HUN. gyerek!

Igen, köszönöm, megvagyok, olvastam, de csak ma este tudtam rá reagálni (nekem is kicsit sűrű volt az utóbbi pár nap :).

Itt is megköszönöm a segítségedet a kísérlet sikeres teljesítéséért! :)

 

Ennek eredményeképpen közhírré tétetem, hogy a "család kontra én fogadás" döntetlennel zárult!

HUN. gyerek szakszerűbben tudná elmondani a homokunkkal kapcsolatos tapasztalatait, de leegyszerűsítve én azt tudom mondani, hogy volt is arany, meg nem is. A nehéz szemcséket jól felismertem, a csillámot is, már "csak" a piritet, a termésrezet, a termésrézzel kevert aranyat, és a tiszta aranyat kellene megtanulnom halálbiztosra megkülönböztetni... Még nem tudom, mihez kezdjek ezek után a kapott információkkal, mindenesetre azért jó volt egy olyan ember szakvéleményét hallani, aki jóval többet ért a témához, mint én (v. a családom). Azt gondolom, hogy ha hatékony szeretnék lenni aranymosás tekintetében, akkor még sokat kell tanulnom. Azt gondolom, hogy lehetne sürgős is nekem ezen ismeretek elsajátítása, de jelenlegi életmódom ezt nem teszi lehetővé. (Az 5 éves tervemben ez az elfoglaltság nem szerepelt :) Ugyanakkor kíváncsi természetű ember vagyok, és szeretek az élet által felkínált jó lehetőségekkel élni. De azt is tudom, hogy még ha jelenleg nem is menne a reggeltől estig való aranymosás, akkor is tisztességesen meg kellene tanulnom az alapokat, mert abban a kis időben, amit erre tudnék szánni, illenék jól is végezni a dolgomat... Azt hiszem a tállal való mosás az első komoly leckém, igaz?

 

Üdv, "Aranyászok"

Előzmény: HUN. gyerek (4653)