Törölt nick Creative Commons License 2015.08.02 0 0 5098

Remélem jól fogod birni a kemót, és használni is fog. Én már előre rettegek az MR lelettől, a fiam is tart tőle, és el sem tudom képzelni, hogy utána mi jöhet (kezelés), mert állitólag erre a kemó nem használ. A 6 hét sugár sem volt semmi, minden nap felkészültem az udvari bohóc szerepre, nem tudtam mennyit tud az állapotáról, aztán kiderült, hogy az orvosok a képébe vágták az őszintét. Az az igazság, hogy a férjemmel két hétig nyaraltunk, jó is volt, mert sokat pihentem, minden nap beszéltem a fiammal, de már az utolsó kezelés óta nem láttam, beszélni is csak keveset tudtunk, és most már rajtam jönnek ki olyan tünetek, hogy lassan kezelésre szorulok. Csak hát ezt a luxust nem engedhetem meg magamnak. Azt meg nem tudhatom, hogy a  gyerekem mit él át, mi jár a fejében, csak sejtéseim vannak. De hogy milyen szörnyű dolgokat produkál az élet, az előző barátnője megirta nekem még amikor kezelésre jártunk, hogy áttétes mellrákja van. 31 éves, és február végén szülte a második gyerekét. Ő most kemóra jár. Szinte egyszerre derült ki mindkettőjük betegsége. Szörnyű, hogy olyan sok fiatal is érintett ezekben a rettenetes betegségekben. Ami pedig ennél is szörnyűbb az az, hogy az ember tehetetlennek érzi magát. Hát én drukkolok Neked, ha ez jelent Neked valamit, mert ennél többet sajnos nem tudok segiteni. És ne haragudj, hogy rádboritottam a saját bajaimat is...Irjál, hogy tudjam mi van Veled, és vigyázz magadra. Puszi.

Előzmény: ewy82 (5097)