Alpine_Wackond Creative Commons License 2015.07.24 0 0 24613

Sziasztok,

 

Kreatív ötleteket várok, de ha csak tudatlan vagyok, mondjátok el nyugodtan.

A szitu az hogy ősöreg bontószökevényekkel járok, mert azokban hiszek, viszont most nálam landolt egy Kia kulcsa. Valami eco csoda, innen már nekem fáj :(

szóval ez a mocsok dízel valahogy nem forog 3000 fölé. Ez normális? egyébként a megtett 400km alatt nem éreztem hiányát, de a vezetési élmény csak szeretne nulla lenni, de inkább negatív. Egy idő után végre rájöttem, hogy kell agyoncsapni a start/stop-ot, ami halálra idegelt a dugóban. Csak én érzem az autó tervezett életciklusát jelentősen befolyásoló tényezőnek a sok fölös indítgatást?! Fordulatra visszatérve: pályán így is ment 140-150et ami ott elég is volt, de hogy városból kiszabadulva nem lehet egy jóízűtt gyorsítani, ettől megőrülök. Kb olyan mint ha valami csökkentett módban futna. Egy darabig húz aztán mint ha elvágták volna. Meg amúgy is, mit villog nekem hogy váltsak már feljebb... 90-nél hisztizik a 6.-ért... LOL :D

Másik kérdésem: a műszerfal fényerejét lehet valahogy szabályozni? Ez a narancsos-pirosas semmilyenszínű de erős fény kipirítja a retinámat :S

 

Előre is köszi a hasznos válaszokat!

 

Üdv.:

Wackond