Törölt nick Creative Commons License 2015.07.21 0 0 4229

Én ugyan férfiból vagyok, de szerencsére a nehezén már túl vagyunk, bár még messze nem tökéletes az anális aktus nálunk sem, lásd előző hozzászólások. Mindenesetre a mi esetünkben az volt az igazi fordulópont, amikor elkezdtük kölcsönösen kényeztetni egymás popsiját. Előtte folyamatosan ostromoltam a páromat, hogy milyen jó lenne, menyire szeretném ésatöbbi, ő pedig csak fintorgott, hogy butaság, egészségtelen ötlet, nem szeretné még kipróbálni sem.  Aztán elmeséltem neki, hogy én a magam részéről már próbáltam és élveztem is (igaz, csak szólóban, egyedül), szóval nem olyan rossz az. Ezen megint prüszkölt egy sort, hogy 'hű de buzis', de aztán egy alkalommal már ő hozakodott elő vele, hogy akkor most kipróbálná, rajtam. Én azelőtt nem nagyon sok, de azért jó néhány nőt dugtam már seggbe, meg saját magamon kísérleteztem, már ami a prosztatamasszázst illeti, de csaj még nem matatott a fenekemben. De jó volt és izgató, bár persze kicsit szokatlan, hogy ezennel a kitárulkozó szerepe jutott nekem ;-) Na de a lényeg, hogy utána sokkal kooperatívabb volt minden tekintetben, sokszor kezdeményező is, vagy legalábbis az én kezdeményezésemre sokkal jobban ráhangolódó. És ugyan nem nagyon gyakran, de néha egészen bevadult és olyankor jó keményen ujjaztuk egymást, általában két, később néha három ujjal is... Ha beszélünk róla, akkor azt szokta mondani, hogy csak miattam csinálja, de látom néha a szemén, hogy mennyire élvezi, mikor jó mélyen belém hatolhat ;-)

Előzmény: nudistakakas (4226)