H.Eszti95 Creative Commons License 2015.07.16 0 2 1662

Sziiiasztok!

 

Háát kísértettem a sorsot éés meg is lett az eredménye :$:S

 

Más témákban már aki olvasott rólam az olvasott, aki nem tegye meg, úgy jobban fogja érteni a storyt.

 

Tehát elmentem egy relax masszázsra. bikiniben végezték (csak alsó) egy középkorú pali csinálta. először bekent olajjal mindenhol, majd szisztematikusan elkezdte a lazító masszázst. Mondanom sem kell, ahogy a combjaimat maszírozta amikor a hasamon feküdtem teljesen felizgultam. mivel a világos zöld bikinim volt rajtam valószínűleg elég látványos volt a dolog, de sajnos nem tudtam uralkodni magamon, 10 percel a kezdés után teljesen átázott az alsóm. ahogy a fenekem fele közeledett a masszázzsal elkezdtek apró rengéshullámok végigfutni rajtam. Azt hiszem nagyon elpirulhattam mindenhol, mert borzasztóan szégyelltem, de annyira beindultam, hogy ez legyőzte a szégyen érzetet. Ahogyan felért a fenekem aljához, felrobbantam. két vagy három hatalmasat spricceltem, amit részben az alsóm felfogott :$:$:$ viszont a fehér törölköző amin feküdtem teljesen elázott. A masszőr persze abbahagyta a dolgot és megszeppenve állt, majd halkan megjegyezte, hogy hát ilyen még nem történt vele, nem nagyon tudja hova tenni.

 

Én nem győztem elnézést kérni :$:$ Olyan égőő volt. Nem is kértem hogy folytassa, kifizettem és elmentem haza.

Igazából azóta is szégyen érzet van bennem ,de megállapítottam, hogy nem szabad ilyen helyre járnom. A barátomnak sem meséltem el, nemtudom mit szólna hozzá. :(

 

Így végülis jónak indult, de borzalmas élmény lett. Többet nem megyek idegenhez masszázsra.

 

Puszikk!