csp187 Creative Commons License 2015.07.16 0 0 10207

Sziasztok! Segítsen valaki mert agyvérzést kapok! A történet a következő: Kinéztem egy cipőt egy angliai webshopban. Mivel interneten keresztül soha nem adnám meg a bankkártyám adatait, így a PayPal -os fizetés mellett döntöttem. Nyitottam is egy PayPal fiókot. Kiutaltam a pénzt. Első hidegzuhany akkor ért, mikor az átváltásnál (forint->font) még a ráhagyásommal is kevesebb lett az összeg, mint ami a vásárláshoz kellene. Sebaj! Ezen túltettem magam, és utaltam még egy kisebb összeget, hogy ez ne legyen probléma. Most 3 fonttal több van a számlámon mint a szükséges összeg. El is kezdtem a vásárlási ceremóniát, a fizetésnél a PayPal -t választva. Fel is ugrott egy ablak, hogy lépjek be a PayPal fiókomba, és érvényesítsem a vásárlást. Ebben az ablakban megadtam a PayPal bejelentkezésem adatait, és nem az érvényesítési ablak ugrott fel, hanem a bankkártyám adatait kérte a PayPal. Ez miért van? Vagy egyáltalán hogyan kellene ennek működnie? Még soha nem használtam PayPal -t... Valamint még azt vettem észre, hogy ha vásárlás nélkül lépek be a PayPal -ba, akkor ott az egyenlegemet megnézve szerepel az általam átutalt összeg forintban. Hiába állítok be Angol fontot, a valuták között, és azt primary -ra, nem váltja át a forintot. Valamint az ugyanitt lévő kalkulátor is összevisszaságokat irkál ki ha át akarok váltani valamit. Lehet hogy itt a probléma?