Gorcsev Creative Commons License 2015.07.12 0 0 136342

"MountedDevices témáról annyit, hogy klónozási kísérleteim során egyedül jöttem rá a szerepére és alkalmazásának indokaira"

Ügyi vagy.

 

"Hozzászólásaim másolataival is találkoztam később itt-ott, talán még te is tanultál tőlem, úgyhogy hagyjuk ezt..."

Én hagynám, ha nem jönnél folyton hülyeségekkel. Ráadásul olyan témában is, amit állítólag te találtál föl :))

 

"De néha olyan hülyeségeken bírsz lovagolni, hogy az már kimeríti a trollkodás fogalmát."

Az a hülyeség, hogy még mindig meg sem fordul a búrádban, vajon miről és miért beszélek...

 

"Semmi értelme ennek, szerintem unalmas a téma."

Való igaz, dögunalmas, hogy ahányszor kijavítja az ember a pontatlanságaitokat, a megértésre utaló próbálkozás kísérletének leghalványabb nyomát sem mutatva rendceresen puffogni és vagdalkozni kezdtek.

Most pl. elég lett volna annyit mondani, hogy "igaz, a dos-os gyökerű vindóz-világban ez az elvárt viselkedés", máshol viszont más szabvány érvényes. (Pl. nincsenek is partíciók, ugyi...) Eszembe' se lett vóna tovább ragozni, elvégre ez egy vindóz-topik, csak jeleztem, hogy néha nem árt kinézni a likbul, és rájönni, hogy a vindózer időnként teljesen logikátlan rigolyáin kívül is van informatikai élet...

Előzmény: Törölt nick (136340)