norbika91 Creative Commons License 2015.07.12 0 0 112604

Sziasztok

Ma voltam az autóval Veszprémben. Az  átlagfogyasztása oda-vissza 6-4-re jött ki, ebben volt 90-130-ig minden és városi forgalom is, szóval a fogyasztását illetően megnyugodtam.

 

Viszont hazafele kezdtem nyugtalankodni. Az autó (előzésnél) 2.300-2500 fordulatnál kicsit "gondolkodott", felette, viszont szépen húzott ahogyan kell. Aztán beértem vele Siófokra, itt a városban 2.-esben kihúzattam egy kicsit, egy csippanás, a motor lefulladt, a kis sárga ismerős jel kivillanik és kiírta megint, hogy antipollution fault (a rémálmomat)

 

Szerintetek: ha múlt héten 58-ért kicserélték a nyomásmérőt (jó volt egy hétig) akkor most megint mi lehet a baja? 

Miután lefulladt a motor, vártam egy kicsit, beindult, úgy haza tudtam vele menni.

Az a legelszomorítóbb, hogy a múlt héten szombaton kicserélték a nyomásmérőt, azzal jó volt egy hétig. Ezt nem tudom felfogni. Valami sz@rt tettek bele, ami eddig bírta?

 

Siófokon vagy a környékén nem tudtok ajánlani valakit, aki akár 1 ici-picikét is ért hozzá? A legnagyobb baj, hogy így nem is nagyon tudok közlekedni az autóval, mert lefullad (várok utána egy kicsit, akkor beindul, de kb csak fél km-ig jó, aztán megint ugyanez)

 

Köszönöm a tanácsokat.