ildó66 Creative Commons License 2015.07.11 0 0 12701

Kedves Ruth!

 

Ugyan nem írtam konkrétumot, de nekem is a látásommal van gond, mindkét szememen.

 

Én nem is mondom,hogy minek menjek, néha bizakodom,hogy hátha van valami lehetőség, de már minden lehető beavatkozáson átestem, a szemcseppek tárházát kipróbáltam, tehát most már inkább "visszafelé' haladok és próbálom a jelenlegi állapotot megtartani, ami tudom,hogy lehetetlen.

 

Nekem is vannak még bőven egyéb betegségeim is, de ennek ellenére szerencsésnek mondhatom magam - jelenleg 4 órás részmunkaidőben, párszáz méterre az otthonomtól, dolgozom.

 

Viszont így aztán még nehezebb megoldanom a kontrollokat, vizsgálatokat mert a szabadságomat tartogatom arra,hogy pl. amikor időnként a szemem nem bírja a munkát  muszáj otthon maradnom.

 

Már többször kaptam beutalót ortopédiai betegségeim miatt kezelésekre de kétszer 10 alkalmat egyszerűen lehetetlen megoldanom.

És folyamatosan tartok attól,hogy dolgozóként még nehezebb lesz a következő felülvizsgálat.

 

Ott nem mondhatom azt,hogy a szemész orvosom folyamatosan azt kérdezi,hogy vajon meddig akarok még dolgozni???

De egyszerűen nincs más választásom..

 

 

Előzmény: Ruth22 (12699)