Katana750 Creative Commons License 2015.07.11 0 0 7824

Egy picit én részletezném, mert volt szerencsém mindkettőhöz. 2004ben Sithonos, 2008ban kalóztanyás, 2009-13-14 Shithonos. A kalóztanyás magyar családi vállalkozás, a másik görög. A kalóztanyás kb. 1/4ed akkora hajó ennek minden előnyével és hátrányával együtt, ha még ugyanaz a teknő van nekik. Az útvonal amit bejár(nak) a kirándulás alatt nagyjából ugyanaz. A Sithonoson kb. fele harmada magyar az utazóközönségnek. A többi szerb, szlovák. Az utazás alatti teljes ellátás azt jeleni, hogy megérkezés után azért jót vacsoráztok majd otthon vagy a parton. 2008ban szeptemberben voltam társasággal és egyik nőtagunk kicsit félősebb volt az átlagnál. Előző este jeleztük, hogy ha nem lesz csendes a tenger és borult lesz az idő ez a csaj nem fog jönni mert parás. Úgy is lett, induláskor jócskán le lettünk úgy egységesen ba...a, hogy miért nem jött a nő, mert ő(a kapitány) már le jelentette a létszámot a tengerészeti hivatalban Sikiában és most mi lesz ha ellenőrzést kap a tengeren vagy a lakatlan szigeten(esetleg a narancsparton). Jó barátom a gyáva nő barátja ezen megsértődött és ő sem jött. Ugyan nem kértük de a kapitány kijelentette, hogy egy petákot vissza nem kapunk. Talán kicsivel drágább a Sithonos, de mindenképpen azt ajánlanám neked! A görög kapitány marha jó fej, a hajó pedig tágas, szép, szépen ki lehet ülni napozni, zuhanyzó van a hajón, szóval fel van szerelve  minden jóval. Ez az én véleményem. 

Előzmény: Melcsi625 (7822)