Lish Creative Commons License 2015.07.10 0 0 2127

Igen, de az a lehajtható bigyóka a folyékony mosószerre van. Szerintem a gél nem ugyanaz, főleg ha még a saját flakonján is írják, hogy a dobba tedd, ne az adagolóba. Nekem teljesen jól működik így is. A fehérekhez folyékony mosószerem van, nem gél, és az ki is jön az adagolóból rendesen.

Az öblítő meg konkrétan áll benne? Vagy van benne egy picit maradvány? Én nem gondolnám ezt sem problémának, ha csak az utóbbi, a 98%-át kimossa belőle szemmel láthatólag.

Előszedtem kíváncsiságból a használatit, a vizesebb ruhákra visszatérve is csak ismételni tudom magam:

 

"A ruha nincs rendesen kicentrifugázva. Nincs hibaüzenet.

Lehetséges ok: A készülék UKS* funkcióra van állítva. A ruhák nem megfelelő egyensúlya miatt a gép csökkentette a centrifugázás fordulatszámát.

Mit tegyünk? A gép jól működik. Mosson nagyobb és kisebb ruhadarabokat együtt.

 

* UKS: univerzális stabilitás-ellenőrzés – ez a funkció megakadályozza centrifugázás közben a túlzott rázkódást."

 

És ha emiatt 400-on centrizett, simán lehetnek tök vizesek a dolgok. Hiába állítod be 1000-re, ha tudja kiegyenlíteni a súlyt, automatikusan csökkenti a fordulatszámot, mindegy, hogy te hova állítottad, annyival nem tudja megcsinálni a fenti okok miatt. Én nem hívnék ehhez szerelőt. :-)

Előzmény: mr.Szonda (2126)