kemorgo Creative Commons License 2015.07.04 0 0 38927

Köszönöm!

A szomszéd faluban ma kakasfesztivál van, kollégák kérdezik Embert, megyünk-e? Á, minek, majd eszünk mi annyi kakast, hogy még meg is unjuk :D. Már tapogatom a kakaskákat, hogy nem-e lenne annyi hús rajtuk, hogy érdemes lenne-e kirántani. Mondjuk, nem árt elnapolni a rántást meg a tepsit, mert úgy jártam a héten, hogy csak nézegetem Karcsit, csak nézegetem, aztán megállapítottam, hogy Karcsi bizony Karola. Időközben a kakaskáknak gyorsan elhúzott a taraja, úgyhogy most már nyilvánvaló a nemi hovatartozása :D  Valahogy így lehettek ti is vele. Szerintem csirkéből soha nem elég, max, ha a hely korlátoz, mint engem. De végül is, ha jól számolom, akkor őszre sikerül a mostani három tyúkot felbővíteni tízre. Az már elég lenne.

Gyakorlatilag most ugye, csak három tojótyúkom van, hát mit ne mondjak, igencsak húznom kell a tojásfogyasztást :( Míg amíg hatan voltak, majd belefulladtunk a tojásba. Ezért is örülök, hogy sikerül legalább tízre növelni a létszámot, mert ha be is üt valami, azért nem kell tojást nélkülözni. 

 

Előzmény: Törölt nick (38926)