ex-petike23 Creative Commons License 2015.07.04 0 0 12365

Szia Brigi!

 

Köszönöm a kérdésedet; szedem a napi fél Benfogammát. Már egész jó a lábam, de hátul még picit mindig érzéketlenebb, mint a másik.

3 hónapig csináltam a denevérpadozást (este, lefekvés előtt 15-20 percig, majdnem teljesen függőlegesen lógva). Másnap mindig egy kicsit kellemetlen érzés volt a derekamban, nem fájt, csak olyan fura egy kicsit.. nem tudom, hogy azért-e, mert javul, vagy az izom húzódik, vagy a szalag nyúlik ?

Onnan tudom hogy a lógás miatt volt, mert kb. egy hónapja elutaztunk, és nem volt lehetőségem lógni, és rögtön elmúlt. Azóta nem lógok (lehet, hogy kéne?).

 

Készült közben egy második MR, két doloban tért el az elsőtől (a 3 hómap denevérpadozás előttitől):

- a réginél "kifejezett" kiboltosulást írtak, az újnál csak kiboltosulást;

- a vélemény a réginél "hernia" volt, most meg "apró hernia".

 

Ugyanaz a doki végezte a leletezést, de nem tudom, hogy most csak más volt a szóhasználata, vagy ez jelent-e valami szignifikáns eltérést.. Kheirónt kértem meg, hogy vesse össze a kettőt.

 

Két hét mulva megyek az Országos Gerincgyógyászati Központba, ott talán megmondják, hogy javult vagy nem változott, és hogy mennyit érdemes lógni.

 

A derekam O.K., nagyon ritkán "érzem" egy kicsit, de nem fáj.

1-2x volt, hogy rosszul emeltem, akkor is egyegy pillanatra "éreztem".

Bőröndöt kellett vinnem, azt igyekeztem egyenes derékkal, akkor nem volt semmi gond.

 

Hát egyelőre ennyi... mi a véleményed ?

 

Üdv!

Előzmény: Törölt nick (12364)