jocijocó Creative Commons License 2015.07.03 0 0 55980

Mivel nem benzinen mentem már eleve az 5,8 sem pontos érték, lehet hogy 6 L lenne. Tehát amikor azt mondjuk gázból 7.5 lett a fogyasztás, már ott sántít a dolog, mert a benzint nem számoljuk. Mivel nekem hideg indítás nincs, csak egy darab benne, vagy egy se,így az kizárva. Pontosan soha nem tudjuk meg hogy 20% vagy 25%, mert a benzint csak saccoljuk a régi tapasztalatokra. Sok Swifteshez hasonlóan az enyém is a 20-25% közötti szintet hozza, ez már csak ilyen. Volt akinél rosszabb a helyzet, mert benzinen az enyém alatt eljárt, de még alapjárat gondjai is voltak. Szappanos mester is bütykölte neki, vagy kurva jó lett, vagy a csávó mérgében kidobta belőle. Sajnos az elektromos gázpedálos Suzi még benzinen is képes bolondozni, kaptam már emailt én is,írjam már meg mit kell csinálni vele hogy ne essen be a fordulat. Leírtam de hogy jó e lett az illetőknek nem tudom. Ezekbe nem való a gáz, egyszerűen nem szereti. De mivel benne van már és olcsóbb mint benzinnel, használjuk ameddig megéri. Jelenleg kb. 240 felett akár benzinnel is mehet. Mind a kipufogó, mind a hengerfej, meghálálja.

Előzmény: columbo67 (55978)