Szabó Sándor Zsolt Creative Commons License 2015.07.02 -4 1 7944

Szeretettel közkincsé teszem INGYEN!
KÖNYV: SZABÓ SÁNDOR ZSOLT - BUSSZAL NYARALUNK - INGYENESEN LETÖLTHETŐ PDF. FORMÁTUMBAN ITT (válaszd a lassú letöltést ingyen!):
http://data.hu/get/8896365/Szabo_Sandor_Zsolt_-_Busszal_nyaralunk.pdf
Kedves Olvasó! Ebben a könyvben összegyűjtöttem olyan ötleteket, amelyek felkészíthetik az első autóbuszos nyaralásra, külföldre. Hasznos segítség lehet, amit elsajátíthat az utazás előtti hetekben. Lelki könnyedséggel, többszöri görögországi utazásaimból merítettem hozzá ihletet. Barátságos hangvételben igyekszek megnyugtatást adni azok számára is, akik eddig valamiért idegenkedtek a csoportos utazásoktól. Őszintén mesélek a kényes témákról, és eshetőségekről is. (Az ésszerű csomagoláshoz próbál segítséget adni a könyv, továbbá megpróbál általános problémák megoldásaira is ötleteket adni az utazás közben.) Néhány sorban kitérek a környezetünk szeretetére, és az egészségesebb életmódról is teszek néhány említést. Igyekeztem mindent úgy összesíteni, hogy könnyű felkészülést adjon a buszos nyaralásra. A könyv vége tartalmaz tervezési segédleteket is, melyek nagyban megkönnyíthetik a szervezést.
Ahová írhatnak nekem, kérdezhetnek a könyvről, esetleg ha engem szeretnének kicsit jobban megismerni:
E-mail: nyariszellozene@gmail.com