arvaiz69 Creative Commons License 2015.06.26 0 0 94688

Szia! 

Hú, minden elismerésem a kitartásodért, biztos jó sok időt vett igénybe míg összeszedted az írásod! 

Annyival egészíteném ki, hogy az első favásárlás január 20-án volt, majd másnap azaz január 21-én ismét elmentem és hoztam egy adag igazán szép fát Túrkevéről. Ezt le is írtam a 20-án írt beszámolómban! 

Ekkor azaz január 21-én hoztam Colker fórumtársnak is fát.

 


>>> colker <colkerdesigner@gmail.com> írta:
>>>>Szia!
>>>>Olvasom hogy mész még holnap is a Túrkevei fatelepre.
>>>>Lehetne esetleg róla szó hogy 3méteres 1colos anyagból hozzál nekem
>>>>is?Összességébe kellene mondjuk 30cm szélesség,nyilván ahogy adja
>>>>majd.
>>>>Hétvégén vagy amikor neked jó áttudnék érte menni Martfűre.
>>>>Tudom hogy még nem találkoztunk de nem nagy összeg kb.1600Ft és
>>>>nyilván miért kérnélek ha nem tudnám kifizetni...
>>>>
>>>>Köszi!
>>>>Gábor


,Árvai Zoltán <arvaiz1969@freemail.hu> írta, 2015. 01. 20.:
>>> Szia! Rendben van! 300 cm hosszú,  kb 30  cm széles borovi colos
>>> deszka!Üdv.: Zoli

 

Feladó:,Árvai ZoltánDátum:2015. január 21., szerda, 19:56:24

Szia Gábor! Megvettem a fát! Mielőtt indulsz csörgess meg, hogy biztos itthon legyek! Telefon: 06-70 / 940-7485

Üdv.: Zoli

 

Erről a favásárlásról nem tudhattál, mert nem írtam meg a hogy végül is voltam, vagy nem voltam 21-én fát vásárolni.  A január 20-án, mikor az az napi fát elkezdtem felfűrészelni, akkor a székek lábait fűrészeltem ki, a képeken az látható!  A január 21-én vásárolt fából viszont már a szekrény készült! 

A szekrényhez harmadjára akkor mentem fáért amikor rájöttem, hogy a colos deszkából nem tudom kigyalulni a szekrényajtó keretének deszkáit, aminek gyalult vastagsága 22 milliméter.  Illetve a betétekhez kellett még igazán szép faanyag! Ekkor ha jól emlékszem 3 cm vastag deszkákat vettem aminek már húzósabb, ha jól emlékszek 110.000 Ft volt az ára. 

A filmmel kapcsolatban. Ma reggel újból próbálkoztam a fényképezéssel. Most az jutott eszembe, hogy becsukom az ebédlő ajtaját, hogy onnan ne szűrődjön be tompa fény.  Na ekkor a gépet beállítottam a megfelelő fényforrásra és így próbálkoztam. A mivel kevés volt a fény, a gép automatikusan használta a vakut. Hát mit mondjak, az eredmény lenyűgöző lett. Magam is elcsodálkoztam rajta! Ha minden jól megy a filmet estére fel is rakom! :- ) 

Üdv.: Zoli

Előzmény: Törölt nick (94600)