justaguy11 Creative Commons License 2015.06.25 0 1 1179

Hogy is mondjam, elég rossz volt az elmúlt 2 évben a kapcsolatunk. Mindketten a saját szükségleteinket jobban szem előtt tartottuk és olykor rémesen elhanyagoltuk a másikat, aztán jött egy párterápia. Ez valamelyest helyrehozta a dolgokat, de én még mindig szeretem, csak hát nem vagyok az a könnyen betörhető típus. Elfelejtett évfordulók, születésnapok, nem volt semmi kedveskedés, kimaradozás éjszakára, ilyenek. Ezt szóvá is tette pár hónapja, azt mondta, hogy változást akar és erre a legjobb motiváció, ha megvonja a szexet addig, amíg nem produkálok valami fejlődést. Szeretem, csak hát most ki akarja küszöbölni az elméletének azt a részét, hogy ezt azért olykor egymagamban is meg tudom oldani a megvonást, ezért vetette fel ezt a dolgot. Egyébként bevallom egy kicsit azért izgat, hogy milyen érzés ezen a téren kiszolgáltatottnak lenni, másrészt viszont eléggé félek is, hogy átesik a ló túloldalára.

Amúgy nem tudom, szerintem nem barátnő vetette fel neki, gondolom valami hülye műsorban látta vagy női magazinban olvasott erről és megjelent a feje felett a villanykörte.

Előzmény: Notica (1178)