Törölt nick Creative Commons License 2015.06.22 0 0 46716

Csak azért ,hogy ne érjen utol az a tipikus fórum betegség,hogy egy idő után már mindenki másként,vagy sehogy  emlékszik a régi hozzászólásra .....DDDD..

Semmiképpen nem  a bántás szándékával,"de a tartós barátság alapja a pontos elszámolás"/mindenki kapja meg ami jár....

Bár sérelmezted"hogy biztos jól bemásoltam" de hát szegény jó Marius légíószervezési elveit nyilván nem tőle,csak a hátramaradt katonai irodalomból tudtam megtanulni

Nos az írott téma több mint kétezer éves,így semmi köze  a most történő napi aktualitásokhoz..,bár élő analógia a mai légiókhoz ,de nem fárasztalak vele...

 

Ez simán egy elutasítás volt részedről mert nem értetted,nem is akartad megérteni,így egyszerűbb volt"mit okoskodik itt ez a kis...." 

A főiskolán ezt általános pszichológiából un "énvédö mechanizmusként "oktatták, miszerint bizonyos életkor,és bizonyos intelligencia színt birtokában az egyén hajlamos  az "ismeretközlőt" hibáztatni,az általa nem értett informácíóért ,ahelyett ,hogy a./ ha nem érdekli nem vesz róla tudomást,és okosan hallgat róla b. ha igénye van ,érdekli,de nem ismeri, utána néz.......

Én csak 60 vagyok,de még mindig sok minden van amit nem ismerek/ahogy több időm van/ egyre több a fene egye meg,ahogy rádöbbenek/de nagyon igyekszem a megismerésre..

Nos, ez nem "észosztás",hanem egy írástudó gondolatait közli,amit vagy elolvasnak vagy nem...

 Akibe gondolatokat ébreszt válaszol rá stb...Párbeszédet folytat  vagy élőszóban,vagy írásban

Mit tegyünk?

Rendben ennyi jutott még eszembe.Isten veletek.

Előzmény: qru qrx (46715)