Terike50 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 4793

Kedves fórumozók! 17-én jöttünk haza Paráliáról. Ibusszal mentünk az Ermis apartmanba. Tágas egylégterű studionk volt,átlagos apt.-man csak a mikró hiányzott.A panóráma mesés volt az erkélyről nézhettük a napfelkeltét.Az idő jó volt a tenger kellően meleg.Görögországban nagyon sok helyen jártunk főleg a szigeteken,de Paráliától mindig is tartottam mint kiderült alaptalanul.A vásárlás mint itthon a Lidl-be sör van 0,69-ér gyrost 2,20-ér de van2-ér is,fagyi gépit ettünk1euróér de lehet 2-ér is.A suvenír se drága 1,30 db. 3D.hűtőmágnes. A tengerparti homokot szerdán és szombaton géppel takarították. 1 nap nem fürödtünk mert éjjel vihar volt és sok tengeri fű volt a vízben.Fakultatívra nem mentünk mert már voltunk majdnem minden programon,kalózhalyóval mentünk de nem a legjobb választás volt a templom előtt fizettünk be rá.Szerdán bementünk a piacra Katerinibe.Először utaztunk Ibusszal jó véleményünk van róla főleg az idegen vezető Évike de az irodába mindenki segítőkész volt.Ahányszor találkoztunk mindig rákérdezett hogy jól érezzük-e magunkat és nincs-e valami problémánk?Röviden ennyit nembántuk meg hogy elmentünk mert ez csak plussz volt. A betervezett út szept.végén Costa Blanka Benidorm ezt már tavaly lekötöttem a rep.jegyet. Jó nyaralást   mindenkinek:Teri