domesanyi Creative Commons License 2015.06.16 0 0 560

Szia!

 

Én is gratulálok, sok örömöd lesz benne :) 2014 végi térkép frissítést a neten 7e Ft-ért találtam, már nem emlékszem, hogy magyar vagy angol, de a 2009-eshez képest aktuális lenne frissíteni.  Egy kérdése volt az embernek, hogy milyen évjáratú az autó, mert kétféle DVD egység létezik.  Majd figyelj az ülés alatti DVD egység ajtajára, le/fel mozog az egész, ha véletlenül megbabrálod (ahogy én :) , nem lesz GPS funkciód.

 

Nekem 8e km alatt más komolyabb gondom nem volt, ami van, azt írtam, az egyetlen idegesítő baja a kiégett helyzetjelző miatt "megőrült" számítógép, mert akárhányszor okézom le ezt az infót, pár mp múlva újra kiírja, használhatatlanná téve minden más funkciót. Izzócsere nem egyszerű, lusta is vagyok hozzá, meg úgyis kiég megint... Majd ha lesz más baja is, akkor intéztetem. Egyébként ingázva Bp-agglomeráció távon 9.4 az átlagfogyasztás (/100km, dízel), takarékos lábbal talán 2-3dl-rel lehetne kevesebb, de akitől vettem, annak 10.7 volt az átlag nagyobb részt Bp-en belüli használattal.

 

 

Előzmény: lazy g. (559)