fobenfabanorvossag Creative Commons License 2015.06.12 0 0 2713

Gombóc63 nah igen... Elvileg nincs különbség a kettő között hiszen alprazolám méreg van mind2-be viszont ezen a fórumon volt egy hozzászólás amiben azt írták hogy van a frontinban még valami mérgező vegyület -írta is a nevét csak most nem ugrik be- és ezt használják pl a tusfürdőkbe is. Nah már most régebben évekkel ezelőtt nem okozott gondot hogy ha frontin után xanaxt kellett szednem viszont most nemrég a pszichiáter mondta hogy próbáljak meg frontin helyett azt szedni ugyanolyan dózisba. Ekkor mondtam jó így hátha könnyebb lesz leszokni, mert azt nem említettem hogy régen egyedül letettem 3*1mg dózisról a xanaxot. Viszont ezt a frontint nem tudtam. Amikor már ott tartottam hogy már csak egy felet vettem be olyandurva mellékhatásai jöttek spontán, annyira kicsinálja szó szerint a központi idegrendszert hogy az valami eszméletlen .. úgy éreztem mintha nem is lenne kezem meg hallucináltam sűrűn és ez köszönhető mind a nyomorult pszichiáternek aki drogost csinál egy szorongó emberből akit lehetett volna drogok nélkül is gyógyítani vagy pszichológushoz tanácsolni... na de nem is húzom fel magam tovább ... köztudott hogy ebből élnek az emberek függővé tevéséből hogy a gatyájuk is rámenjen és ebbe dögöljenek bele. 
Szóval legutóbb megpróbáltam xanaxot bevenni és meg se éreztem.Olyan mintha semmit se vettem volna be. 
Olyan rosszul voltam.. 
Egyébként van már közel egy éve felső ajak duzzanatom és nagyon arra gyanakszom hogy a gyógyszertől van.