fobenfabanorvossag Creative Commons License 2015.06.12 0 0 2711

Sziasztok! 

  Már egy jó ideje olvasom a hozzászólásaitokat ezen a fórumon.Gyűjtögetem mások tapasztalait és keresem a legmegfelelőbb kiutat ebből a szerencsétlen "gyógyszerfogságból".
Rólam annyit hogy 2005-ben írták fel pszichiátrián az első doboz frontint(bárcsak ne tették volna)
aztán az évek alatt volt hogy átállítottak xanaxra mellette persze a hangulatjavító ócskaságokkal is tömtek. Írhatnék akár már egy könyvet is akár az elmúlt 10 évemről bár lehet hiányosságokba ütköznék hiszen a memóriám úgy érzem sokat károsodott ezektől a szerektől.
Lényeg a lényegben. Ne csökkentsetek drasztikusan dózist, hanem mindenkép csak fokozatosan türelmesen mert megtapasztaltam ennek a kárát 200 feletti vérnyomásom lett hirtelen stb.
Vissza kellett vennem 4*0.25mg ra. Most ott járok hogy 2,5*0.25mg és egyre tisztább az elmém viszont vannak napok mikor elviselhetetlen a kedélyállapotom.

Kiegyensúlyozott sajnos semmiképp se tudok lenni egyenlőre még. Ilyen világban persze nem is egyszerű ez.
Találtam egí oldalt a minap, amivel ngyon remélem magamnak is valamint nektek tudok segíteni a leszokást illetően.

https://peakshop.hu/girl/tyrosin-aminosav/

Olvassátok el a fent mellékelt oldalon belül a leírottakat.
Sokat keresgéltem mivel lehetne ezt a nehéz időszakot átvészelni és úgy gondolom ez nagy segítség lesz és remélem nektek is ! 
Egyébként macskagyökér teát is iszok minden nap valamint diólevél főzetet.
Várom a hozzászólásokat és remélem tudtam segíteni !