Babszem_ Creative Commons License 2015.06.10 0 0 93561

Az MLT100 egy regi masina igy sok leirast, videot talalsz rola a goglin ha angolul beszelsz. Pl. ilyet

 

Mar volt rola szo regebb is a forumon - erdemes a reszletes keresesnel utanamenni a Hobbiasztalos forumon.

Ilyeneket fogsz talalni mint ez, ez meg ez es meg sok masikat. Itt van az en keresesem ha nem boldogulsz.

 

Erdemes vegigolvasni, megnezni egy ket "review" videot. Engem nem gyozott meg arrol, hogy annyival jobb lenne mint a PTS10, hogy megerje nekem a kulombseget annak ellenere, hogy a Makitat tobbre tartom mint a zold Boscht ugy altalaban. Ugyanarrol a "sorosrekesz" gep hibakrol szamolnak be mint a Bosch-nal.

 

Persze lehet tevedek de en igy dontottem es nekem mar nincs visszaut mert megvettem a Bosch-t :)

 

Meg tul sokat nem hasznaltam mert nem volt idom sajna igy egyebet nem tudok mondani mint amit eddig leirtam mar. A PTS10 meg elegge ki lett vesezve tobb alkalommal is ha visszakeresel ...

 

Dontsd el mire kell Neked pontosan mert attol fugg mit erdemes venni - vannak jo acs korfureszek amik sokkal erosebb motorral de gyengebb asztallal rendelkeznek. De ha ugyis atepited teljesen akkor mindegy, hogy alul mi van ... Nekem szempont volt, hogy nem akarok atepitessel kezdeni ... Fahobbynak volt egy hihetetlen atepitese a Makita 2712-re - ha visszakeresel megkapod ...

 

Előzmény: Akbeta Akbeta (93556)