Chopper63 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 5838

Sziasztok!!

 

Szerbusz kedves aranyos NagyonI!!(NAGYI!!)

 

Én hozzád képest egy rallizós csiga vagyok..Mindössze három gyermekkel,és két Angyalka unokával..

 

Utolérni,és lekörözni sem foglak..Nem is akarlak.

 

Én tegnap egész nap unokáztam..ami éltető elemem..reggel 9-től este fél 9-ig.

 

Más hasznom nem igen adódik,de ezt teljes erőbedobással,jó szivvel megoldom!!

 

Kicsi csodabogarammal meglocsoltunk mindent..aztán jött az éjjeli zuhé..

 

Jól elfáradtunk..2 mankóval 1 lépésenként vonszolva a vizet tartalmazó kézi készülékem..

 

Az én lóbalzsamom tele van hűsitő eukaliptusszal..24 füves..rá van irva..ez tartja a lelket bennem,lábamban..

 

Reggelre oly szépen lelappad.."csinosabb" mint a jó lábam térde..

 

Viszont épp egy sok évtizedes laporoszkópos műtéti helyemmel kinlódok..és nem igazán értem mi leli..

Elkezdtem kezelni mert muszáj..

és elhihetnétek,megérthetnétek végre..kicseszettül nem akarok ujabb SEMMILYEN műtétet már..

 

1 hétig kerestem egy eltünt dolgot a lakásban,,ezerszer ki-be pakoltam..

(Siker..megvan..!)

 

Karra gyúrok,olybá tünik..A malackám erősödik..juhé!!Annyi mindent megmozgattam,dobozok stb!

 

Ha lehetne 3 kivánságom..lehet mind a három az lenne..

 

Add URAM ISTENEM..ORVOST AZ ÉLETBE SOHA NE KELLJEN LÁTNOM!!(MŰTŐT MEG VÉGKÉPP!!)

 

Bocsi..ja capslok..kiabálok..ja most valóban igy van,mert igy érzek..

 

De ez csak egy álom..ami eléggé kivitelezhetetlen..

 

Te a seggre esésed évfordulóját ünnepelted..(Jogos..valóban van alapja,szó se róla!)

 

Ugye milyen hétköznapi dolgok válnak fontossá..ünneplésre méltóvá??

 

Én 11 hónapja kinlódok az első műtétem óta..Az utólsó 7. hónapja volt..

 

Istenem,hogy lehetne megoldani..soha ne kellene lábacskámhoz nyúlni,nem akarom..annyit szenvedtem már az életem során..sokszor más műtétek kapcsán valóban orvosi barbarizmus miatt..

 

Nem tudom meddig élek..de a földön nincs ember aki úgy IRTÓZIK a korházaktól,mint én..

 

Nekem korház=Tepsi..már tudat alatt ez létezik..és a Pesti Rehab volt életem egyetlen..pozitiv élménye..Hálás köszönetem nekik érte!!)Miért alakult ez igy..Rengeteg rosszat láttam..Ja és ARZEENNAK!!

 

Rengeteg rosszat tapasztaltam..ennyi.

 

Arzeen..nem tudom mi lesz velem...lábammal..

 

ÉLNI..ÉLNI..ÉLNI!!

 

LOriana,Chili irásait szeretem...mert kimennek a világból..

 

Én már csak a házból ha kijutok..na sacc akkora teljesitmény ,élmény számomra,mint nekik a világcsúcsot megmászni,túrázni!!

 

Én már kis teljesitményemtől is boldog vagyok..

 

Most hogy egy kb 22 éves műtéti hellyel kinlódok..tudjátok ki akar műtőt látni..??

 

Hihetetlen..ha az embert elkezdik preparálni az már totál ép ember a büdös életben sosem lesz..

 

De az orvosokat hisszük atya Úristennek..és annyi barbarizmust követnek el az emberek tömkelegén,büntetlenül..vicc az egész..

Ezért átkozottul megfontolandó..műtét akármi a továbbiakban..

 

A jelen történés még inkább mXIMÁLISAN ELLENE SZÓL A DOLGOKNAK..

 

TISZTELET MINDEN JÓ ORVOSNAK,ÉLETEKET MENTŐ ORVOSOKNAK,NE ÁLTALÁNOSITSAK..

 

Nincs jó kedvem most..fáradt vagyok..stb..

 

No fel a fejjel mindenkinek..(Nekem is..)-majd lesz valami a szent etvasz..

 

Szép napot mindenkinek,fájdalom menteset,hajlithatóat..

Vigyázzatok magatokra!!!

 

Chopi.

 

 

Ui:Lehet bakancslistát kéne irjak,azt mind megvalósitani..és carni az egész további etvaszra..

 

Bocs..most nyomi passzban vagyok.Ilyen is van,aki tagadja,na az hazudozik..Az tutti!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: NagyonI (5837)