Poch Odon Creative Commons License 2015.06.09 0 1 1159

Sziasztok!

 

Csatlakoznék Cyberworld-höz, ez idáig a leghasználhatóbb öv, amivel találkoztam. Nekem pontosan ez a hetedik övem.

Sok kérdésre, ami felmerült itt legutóbb, megtaláljátok a választ, ha visszaolvassátok a fórumot, és íme az alábbiak!

Szóval, szerintem egy olcsó övvel kell kezdeni, hogy az ember tapasztalatot szerezzen a viseléséről, az ezzel járó kihívásokról,

és kellemetlenségekről. Ennyi övvel a hátam mögött, bizton állíthatom, hogy a CB sorozat vagy azoknak való, akik szenvedni

szeretnek (a szó fájdalmas értelmében), vagy csak egy játékszer, ami jól mutat a képeken. Vagy pont arra, hogy az ember

tapasztalatot szerezzen. Ilyen értelemben, bármilyen ellentmondásos is, csak ajánlani tudom. Mégis, ha valaki hosszan szeretne

viselni egy olyan övet, amiből nem lehet kiszökni, kényelmes, és mégis megakadályozza abban, hogy a péniszéhez érjen, és/vagy

önkielégítsen, akkor be kell ruháznia egy komolyabb övre. Annál is inkább, mert egy olyan övet, ami 8000 HUF-ba kerül, és egy 800 Ft-os

lakat véd könnyebben levág, szétroncsol az ember, mint egy 70-80 ezer forintost. Persze mindannyian mások vagyunk, és sokan vannak

itt akik szimplán csak szenvedni szeretnek sub beállításuk miatt. Én nem tartozom közéjük. Nekem az összes övvel az volt eddig a bajom,

hogy simán kiszöktem belőlük. A Holy Trainer V2-ből nem lehet. És ez alatt nem azt értem, hogy az előzőeket levettem teljesen, hanem azt,

hogy kihúztam a fütyköst, önkielégítettem és visszadugtam. 

A viselése még a legszűkebb nadrágban is diszkrét és kényelmes. Tapasztalatom szerint a negyedik nap már le kell venni és meg kell mosni,

mert bioresist szellőző műanyag ide vagy oda, hajlamos bepállni. A gyártó oldalán is, és még sok helyen írják, hogy érdemes az eggyel kisebb,

gyűrűt venni, mert abból nem lehet megszökni. Ez oly annyira igaz, hogy a mérések alapján én az egyik gyűrű felső határára estem, így megrendeltem,

de sajnos kellet egy kisebbet rendelnem, mert abból simán kiszöktem. 

Éjszaka nem ébredek fel, nincs merevedés. Tényleg olyan a kialakítása, hogy megakadályozza a merevedést a nap egészében is. Így még őrjítőbb

a vágyakkal viaskodni.

A tisztálkodás tényleg pofon egyszerű, nem kell hozzá a gyűrűt levenni (ami merevedéskor tényleg bevág, de a megfordítás jó megoldás, én is erre

a következtetésre jutottam), és gyorsan megoldható.

Szóval, igazából ezen kívül csak egy negatívumot tudok elmondani, ami nyilván specifikus az én esetemben. Nevezetesen, nekem meg olyan hosszú

a farkam, hogy teljesen be kell húznom a csőbe, így viszont a fitymám néha kilóg elöl, ami nadrág alatt viselve kellemetlenül becsípődik. Azóta figyelek

rá, hogy ne húzzam be annyira, és minden rendben van.

A felvételre én a következő technikát használom, amiből az is rögtön kiderül, hogyan lehet visszabújni bármelyik övbe (ebbe nem!)

http://denyingthumper.com/tag/holy-trainer-v2/  (ird be, hogy pl. 1973 és submit!)

 

ÜdvÖdön

 

 

 

Előzmény: Cyberworld (1156)