Törölt nick Creative Commons License 2015.06.04 0 0 5083

Szia! Megint tanultam valamit, köszi! Nagyon örülök, hogy jól vagy! A haja nagy területen hullik, mert 3 irányból is kapja a sugarat, már vettünk rá az onkológus által ajánlott krémet, mert viszket is a fejbőre. Sajnos étvágya nincs, etetgetem, de sokkal többet kellene ennie. Kedden voltunk az onkológusnál, azt mondta jól néz ki. Viszont a 3 órával korábbi időpont azt jelenti, hogy 3 órával korábban ott vagyunk, és ugyanazzal a vonattal  tud csak hazamenni, tehát plusz 3 órát elvacakolunk. A psychológushoz sem tudjuk az időpontot megbeszélni, mert nem tudjuk mikor végzünk, előtte meg már nem megy, akkor hajnalban kellene kelni, indulni. Szóval nagyon rosszul jártunk a "nekünk akarnak jót az új időponttal", de mindegy, úgyis rászánjuk a napot, csak úgy tűnik értelmetlenül. Ma szédelgett, meg mikor hazaért "furán érezte magát", de most volt a 12. sugár, plusz meleg, fülledt idő volt, de talán ez még belefér az általános tünetekbe. Megjegyzem én is ledőltem és elaludtam, tehát ez valami időjárási front lehetett. Szóval ha nincs mozgás, akkor az a jó, de azért ha van nálunk valami újdonság csak ide irom, hátha valaki  mégiscsak erre jár csak úgy kiváncsiságból. Örülök, hogy jól vagy, vigyázz magadra, és köszi, hogy érdeklődtél. Puszi.

Előzmény: ewy82 (5082)