ottakring Creative Commons License 2015.06.04 0 0 79481

Így kell finoman replikázni! Csipkelődős humorizálásra korrekt reakció. Tetszik!

Véletlenül sem akarom az észt osztani, vagy uram bocsá' bárkit megbántani a fórumtársak közül. De egy kis irónia, laza csipkelődés, picit csípősebb humor engem éltet, s talán másnak sem árt.

Nem mellesleg: nem vagyunk mindentudók. Amikor a szakmát kezdtem, fűtéshez és gázhoz fekete cső, vízhez horganyzott, ejtőhöz ac. (eternit), lefolyóhoz  pvc dukált műanyaghegesztett idomokkal. Réz akkor még sehol, ma meg már szinte sehol. Én még dolgoztam ólomcsövekkel, ma már talán nem is tanítják. A ma használatos anyagok, technológiák, szinte köszönő viszonyban sincsenek az anno tanultakkal. Viszonylag friss nyugdíjasként még képben vagyok, de a nem túl távoli jövőben ez már nem így lesz. Nem bánom, én élvezem a nyugdíjas létet, és még néha hozzászólok itt a fórumon.

Zárszóként: én sem tudok mindent, csak próbáltam minél többet tudni. Ha esetleg tudok pár jó szóval segíteni valakinek, nem esik nehezemre, örömmel teszem.

Köszönöm a figyelmet mindazoknak, akik ezt a szösszenetet végig bírták olvasni.

Előzmény: Sony Black (79478)