Kt25D Creative Commons License 2015.06.03 0 0 36514

Nekem folyamatosan be van kapcsolva a blokkoló, elvből ha már be van szerelve több száz ezer forint értékben (8 fejes ). Városban számtalanszor blokkolt ott ahol az ember nem is számítana rá, 70-es tábla után kibasszák a 30 as táblát. Sőt volt olyan a XIII. kerületben egy nap 2 különböző helyen ugyanaz a rendőr mért a hátsó ülésen. Mindkétszer erős fék, kikapcs. A második találkozásunknál már csak vigyorgott ő is hiszen mire kiszállt volna.. Az m3 ason egyszer kifele folyamatosan jelzett, enyhe de hosszú kanyarban voltam és lassítottam, nem tudtam mi van mert rendőr sehol, majd jó 2 km múlva megláttam az út szélén! 2 km re előre vette a jelet a kanyarban a bokrokon, réseken keresztül. Jól megvédett mivel senki más nem volt épp a pályán, haladtam! Viszont ne csodálkozz ha dugóban vagy sűrű forgalomban elkezd csipogni mint az állat, olyankor nézz körül és garantáltan látsz valami nagy autót aminek elől virítanak a "fejek". Ha meg odáig fajul a dolog hogy beakarják vizsgálni akkor nyugodtan. E7-es tanúsítvánnyal rendelkező parkolássegítő berendezésről szóló kártyám van róla. Ha már ott van az autódban ne légy bátortalan használni!

Előzmény: Törölt nick (36509)