kószák egyike Creative Commons License 2015.05.27 0 0 108126

Vad nem érted a lényeget. Pont azt, hogy mitől szegény az a srác miért hullott az ő nyakába a szar. Azon túl, hogy az mindig lefelé folyik. Nem az ő személye a lényeg. Sokkal inkább az, hogy megtörténhetett az ami megtörtént. Egy normális seregben el sem szabadott volna jutni odáig, hogy egy végrehajtó fejében megforduljon, hogy nem megy ki! A toronylövészek előtt csak leborulni tudok. Pár órácskát eltöltöttem a srácok lógó lábát nézve. Minden tiszteletem az övék! És megértem, hogy nem ment ki azzal a fossal a toronyban. Szóval engedtessék meg nekem, hogy "szegény srác"-ozzak, bele értve mindenkit aki szopott emiatt a hányadék rendszer miatt, nem csak azt akiről a cikk szólt. Akár lövész akár nem. 

 

A lényeg, hogy a cég egy erkölcsi, szakmai pöcegödör amiben itt-ott ideig-óráig úszkál még pár sziget amibe, akinek még bírja ereje és a gyomra tud kapaszkodni, hogy bele ne süllyedjen a fosba. Az okokat Te is tudod és ha itt nem is ismered be, de azt hiszem egyetértesz ezzel, akármennyire menthető a szemedben szakmai érvekkel az a szarházi aki ott hagyja az embereit. Sajnálom az én szememben sem szakmai sem, erkölcsi indok nem lehet erre. Ahogy arra sem, hogy... és itt most nem kezdem sorolni az eseteket a végén még megírnám a Kiskirályok Mundérban 2. részt. 

Előzmény: vad05 (108051)