porcika88 Creative Commons License 2015.05.26 0 0 12169

37. 14 év irodai munka, 2 éve elhanyagolt autobaleset utáni hátfájás. 

doki haláli volt, nagyon jó fej, megnyugtatott. Gyógyszert csak azért irt mert én kértem most. Mert kezdtem úgy érezni hogy ez a rohadt fájdalom kezdi elvenni a kedvem mindentől. Na meg látott gyulladást az MRI-n. Azt mondta no para, simán megoldható a dolog csak a türelmem kell meg kitartás. A fontos , hogy ismét megkezdjem a tornát és utána a hátizom erősitést. Már multkor mondta, hogy visszacsinálni ezt nem lehet, de ha mindent megfelelően csinálok, akkor lehet Ezzel simán élni . De ez nem azt jelenti, hogy nekiesek mint egy marha a kondigépnek, hanem szépen óvatosan és felügyelettel, majd utána a szabályok szerint egyedül is . Mert most is a visszaesést valszeg egy kamikaze akcióm is okozta . Vettem ilyen smr hengert , megkaptam a feladatokat . De mivel azok mentek gondoltam kipróbálok pár extrább dolgot , mondván nem fáj . Másnap duplán fájt

igen, alul a derekamnál van a bibi. Pontos nevét nem tudom, lumbosacrális vagy milyen MRI-t készitettek . Jó ötlet volt ez az mri, és szerencsére 3 napot kellett várnom csak rá. Mikor korházba becsoszogtam ott aug 18- at mondtak 

Előzmény: MBman (12168)