nyakfogom Creative Commons License 2015.05.26 0 0 6411

 

 

Azért olvastam el a magyar történelemről szóló 24 könyvet/2500 oldal/,hogy választ kapjak

a " régi dicsőségünk hol késel az éji homályban"kérdésre.Megállapítottam,hogy Szent Istvántól

kezdve az összes erős uralkodónk halála után-utód hiányában-a széthúzás,a marakodás ,és hatalmi

harc következménye egy legyengült,erőtlen,magatehetetlen állam lett.

Legyen magunkhoz való eszünk,és a saját jól felfogott érdekünknek megfelelően egy emberként

/egyeület és károsultak/húzzuk ki  a tengelyéig sárban ragadt baumag ügyet a sárból.

Az egyesület vezérletével meg kell találnunk azt a lehetőleg sztár ügyvédet,aki sikerdíjért 

kijeleöli a jogi utat legalább 100 hivatalos hatalmasság felé.Ez a legnehezebb része a teen-

dőinknek.Amikor ez megvan,utána az 1 millió aláírás összegyűjtését magunknak kell biztosítanunk.

A 19 pénzbefizető hely közül én már Győrben,Zalaegerszegen és Baján látom a károsultak

összehívásának lehetőségét/1550 károsult/.

Fogjuk meg egyszerre mind a 12 ezren a boldogabbik végét,ne huzza ki magát senki,mindenki tegye hozzá az erejét,és tudását.

Newton a nagy fizikus azt mondta:"adjatok egy fix pontot,és kifordítom a földet a helyéről".

Csak az összefogás erejével kaphatjuk meg a most látható 1-2 % helyett az összes elvesztett pénzünket.